Home » Motyvacinės paskaitos

Gyvenimas audroje

Creazone

Patarimai, kaip elgtis jūroje ir verslo kasdienybėje, paremti 48 metų buriavimo ir 17 metų vadovavimo patirtimi.

Laivui plaukti per nepažįstamus vandenis padeda gera navigacija. Verslo jūroje pagrindinis navigatorius – žinios, teisingas situacijos įvertinimas, išmoktos patirties pamokos. Plaukiant jūromis išmoksti daugybę pamokų, kurias gali pritaikyti verslo kasdienybėje: jachta – tai įmonė su savomis taisyklėmis, įgula – kolektyvas, kapitonas – vadovas, audra – krizė, jūra – verslo erdvė. Pasakojimas paremtas tikrais įvykiais plaukiant aplink Pasaulį jachta „Ambersail“ ir organizaciniais Tūkstantmečio Odisėjos užkulisiais. Gausiai iliustruotas nuotraukomis ir video.

Labai myliu jūrą ir Lietuvą, bet išgirdus,

images

kad 4 val. reikės apie tai klausytis, pagalvojau, kad per daug. Dabar galiu pasakyti, kad nė karto per paskaitą nepažiūrėjau į laikrodį ir pasibaigus paskaitai, dar jaučiau nenumaldomą troškulį: dar, dar, dar…

Prisiminiau kas esu ir dar labiau pradėjau didžiuotis savo Lietuvybe. Patikėjau, kad viskas įmanoma, jei matai prasmę tame ką darai. Neakivaizdžiai susipažinau su stipriom asmenybėm. Iš kapitono Pauliaus Kovo tiesiogiai mokiausi tikrosios lyderystės auditorijoje. Ir net gaunant visas šias dovanas, visą paskaitą be perstojo riedėjo ašaros… gal kas tirpo viduje, o gal tiesiog jūros purslai prisilietė…

Rima Valantiejienė
konsultantė – sertifikuota trenerė
DOOR Training & Consulting Baltic


Aš galiu. Patikėkit, galit ir Jūs

Tu gali. Kelionė svajonės link

„Sėdint ant sofos sėkmė nenukris. Reikia 10 000 valandų kažką daryti, kad tau galiausiai pasisektų.

Po tiek laiko net meškos pradeda dviračiu važiuoti! Nevalia po pirmų nesėkmingų bandymų, pasiduoti”, – sako ne vienerius metus verslo konsultantu dirbantis Paulius Kovas. Jo teigimu, kelias sėkmės link yra svajonė. „Visų pirma, reikia pradėti svajoti. Kai skaitau paskaitas 3-4 klasės mokiniams ir paklausiu jų, ar jie turi svajonę, visi pakelia rankas. Kai paklausiu 7-8 klasės moksleivių – jau tik pusė jų pakelia rankas. Kai šį klausimą užduodu suaugusiems – tik trečdalis prisipažįsta turį svajonių”, – apgailestaudamas kalbėjo lektorius. Jo patarimas yra grįžti į vaikystę ir prisiminti, ko iš tiesų norite, tuomet nustatyti laiką, per kiek tai pasieksite.
Paklaustas, kaip atpažinti sėkmę lemiančias progas ir jų nepraleisti, P. Kovas atsakė: „Svajonė yra kelrodė žvaigždė. Kai gauni pasiūlymą, tu neabejoji. Jei jis nors žingsneliu priartina tave svajonės link, juo pasinaudoji”.

 

Pristatymas buvo visiškai KITOKS

bzn01

Pristatymas buvo visiškai KITOKS. Nuotraukų galerija su gyvenimo metais.. atrodo parasta, bet niekas to nedarė. Pranešimas buvo gyliai į širdį kiekvienam. Iki Jūsų pranešimo nesusimąsčiau kiek daug reiškia vaikystė, mokykla, studijos ir kiekviena diena. Pamaniau ar aš galėčiau sudėlioti savo vaikystės nuotraukas, mokyklos , studentavimo metus ir papasakoti kokį kelią nuėjau, ką patyriau ir kaip laikiausi savo svajonių. Ar padariau viską? Ir su kiekviena skaidre mačiau savo gyvenimo ištraukas. ir džiaugiausi, kad visada siekiau ir nekreipiau dėmesio į tai kad kiti menkino. Siekiau kaip karys ir ėjau į priekį. Be galo džiaugiausi Jūsų vertybėmis ir išmokta gyvenimo pamoka "niekada neįžeidinėti kitų ir nemenkinti". Tai pagarba, kurios taip trūksta mūsų kultūroje. Ir Jūsų savybės "griežtas ir teisingas" ir "darbas be giminių", jos TIKROS!

Aš tikrai sužavėta.

Živilė Glaveckaitė
Vyr. redaktorė
Žurnalas „bznstart


FacebookGoogle+LinkedInShare