Home » Motyvacinės paskaitos

Gyvenimas audroje

Creazone

Patarimai, kaip elgtis jūroje ir verslo kasdienybėje, paremti 48 metų buriavimo ir 17 metų vadovavimo patirtimi.

Laivui plaukti per nepažįstamus vandenis padeda gera navigacija. Verslo jūroje pagrindinis navigatorius – žinios, teisingas situacijos įvertinimas, išmoktos patirties pamokos. Plaukiant jūromis išmoksti daugybę pamokų, kurias gali pritaikyti verslo kasdienybėje: jachta – tai įmonė su savomis taisyklėmis, įgula – kolektyvas, kapitonas – vadovas, audra – krizė, jūra – verslo erdvė. Pasakojimas paremtas tikrais įvykiais plaukiant aplink Pasaulį jachta „Ambersail“ ir organizaciniais Tūkstantmečio Odisėjos užkulisiais. Gausiai iliustruotas nuotraukomis ir video.

Keturios valandos, kurios praskrieja akimirksniu

LE

Labai dėkoju visos komandos vardu už nuostabias keturias valandas. Tai turbūt geriausia investicija šiemet į komandos mokymus. Buvo pateikta daug stiprių įžvalgų lyderystės, pilietiškumo ir sprendimų priėmimo klausimais. Per paraleles pateikti pavyzdžiai puikiai padėjo atskleisti tikslo siekimo, vadovavimo ir atsakomybės prisiėmimo svarbą. Pasakojimas įtraukiantis ir tos keturios valandos praskrieja akimirksniu, nes taip įdomu klausytis patirties iš pirmų lūpų. Dar ypač ačiū už Lietuvybės puoselėjimą. Ne vienas buvo paliestas iki širdies gelmių. Kiekvienas išsinešėme sau svarbią žinutę, o kolegos dar ir kelios dienos po mokymų aptarinėja ir dalinasi įspūdžiais. Ačiū Jums, Pauliau, už įdomią ir prasmingą kelionę.

Elena Paulauskė
Sistemų plėtros vadovė
UAB Technologijų ir inovacijų centras


Aš galiu. Patikėkit, galit ir Jūs

Tu gali. Kelionė svajonės link

„Sėdint ant sofos sėkmė nenukris. Reikia 10 000 valandų kažką daryti, kad tau galiausiai pasisektų.

Po tiek laiko net meškos pradeda dviračiu važiuoti! Nevalia po pirmų nesėkmingų bandymų, pasiduoti”, – sako ne vienerius metus verslo konsultantu dirbantis Paulius Kovas. Jo teigimu, kelias sėkmės link yra svajonė. „Visų pirma, reikia pradėti svajoti. Kai skaitau paskaitas 3-4 klasės mokiniams ir paklausiu jų, ar jie turi svajonę, visi pakelia rankas. Kai paklausiu 7-8 klasės moksleivių – jau tik pusė jų pakelia rankas. Kai šį klausimą užduodu suaugusiems – tik trečdalis prisipažįsta turį svajonių”, – apgailestaudamas kalbėjo lektorius. Jo patarimas yra grįžti į vaikystę ir prisiminti, ko iš tiesų norite, tuomet nustatyti laiką, per kiek tai pasieksite.
Paklaustas, kaip atpažinti sėkmę lemiančias progas ir jų nepraleisti, P. Kovas atsakė: „Svajonė yra kelrodė žvaigždė. Kai gauni pasiūlymą, tu neabejoji. Jei jis nors žingsneliu priartina tave svajonės link, juo pasinaudoji”.

 

Ačiū už šiltą ir nuotaikingą kelionę per pamirštas svajones...

Martinaitis

Ačiū už šiltą ir nuotaikingą kelionę per pamirštas svajones. Už atvirumą ir nuostabų jausmą lyg būtume viską patyrę kartu.

Andrius Martinaitis


FacebookGoogle+LinkedInShare