Apie

 Apie

apie 3in1

Paulius Egidijus Kovas – jachtos kapitonas, lektorius, koučeris, krizių valdymo konsultantas.
Tūkstantmečio Odisėjos XI etapo jachtos „Ambersail” kapitonas/idėjos bendraautorius

HILL Management konsultantas (2017 – dabar)
ICF sertifikuotas koučeris (2014 – dabar)
Lektorius, konsultantas (2009 – dabar)
Verslo Angelų Fondas I, Verslo angelas ir valdybos narys (2013 – 2015)
UAB „Baltijos TV” valdybos narys (2011 – 2012)
UAB „Europos verslo klubai” moderatorius (2010 – 2012)
UAB „MG Baltic Media” Generalinis direktorius ir valdybos narys (2007-2009)
LNK Generalinis/programų direktorius ir valdybos narys (1998-2007)
TV3 Programų direktorius (1997-1998)
BTV Programų įsigijimo direktorius/prodiuseris (1992-1997)
Lietuvos kino studijos režisieriaus asistentas (1988-1991)

Visuomeninės pareigos
Buriuotojų klubo „Ambersail” prezidentas (2005-2009)
Lietuvos radijo ir televizijos asociacijos (LRTA) prezidentas (2001-2008)
Vilniaus universiteto žygeivių klubo leidinio “Žygeivis” redaktorius (1989-1991)
VU Gamtos fakulteto žygeivių klubo “Gabija” pirmininkas (1985-1987)

Apdovanojimai
2009 m. ordinas „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžius
2004 m. medalis skirtas Lietuvos narystei ES ir NATO paminėti

Susiję straipsniai

nebijokime12012 spalis

Nebijokime įgyvendinti savo svajonių. Patyrusio kapitono patarimai

Dario Malinowski

Žvelgiant į šį kiek uždarą, santūrų, neišsiskiriantį iš minios žmogų sunku patikėti, kad tai stipri, valdinga, tikslo siekianti asmenybė. Jo reti, bet kruopščiai parinkti žodžiai byloja apie aštrų protą, nuovokumą ir didelę gyvenimo patirtį, kurią norisi semti saujomis.
„Prašau nevadinti manęs verslininku, – sako P. Kovas, pakėlęs galvą virš kavos puodelio. – Nesu žmogus, kuris sukūrė verslą. Visada buvau tik samdomas darbuotojas.“
Kalbėdamas apie save P.Kovas, kuris pakeitė lietuviškos žiniasklaidos veidą ir sukūrė valingo, užsispyrusio, bet tolerantiško verslininko įvaizdį, negaili savikritikos.
Daugiau skaitykite čia…

BTV22011 birželio 4

BTV vandenyse – naujos srovės.

LIETUVOS ŽINIOS

Šturvalą į savo rankas perėmė Liutauras Elkimavičius ir Paulius Kovas. Šie žmonės – anapus ekrano gerai žinomi rinkos žaidėjai. Apie būsimus pokyčius, kurie laukia žiūrovų rudenį, prasidėjus naujam TV sezonui, P.Kovas nekalba. “Nenoriu, kad konkurentai žinotų, kuriuo keliu pasuksime. Kol kas esame atviri visų prodiuserių pasiūlymams, – tvirtina pašnekovas. – Rudenį bus matyti, kas ir kaip.” Ko gero, LNK ir TV3 vadovybės senokai nevertina BTV kaip rimtos TV rinkos žaidėjos. “Norite paklausti, ar įmanoma tai pakeisti?.. – išgirdęs repliką šypteli P.Kovas. – Jeigu mūsų kolektyvui tai nepavyks, sužinosiu, kad gyvenime yra neįmanomų dalykų. To dar nėra tekę patirti.”

Daugiau skaitykite čia…

Palmira_GalkontaiteIštrauka iš straipsnio: „Laidoje ir knygoje – nepagražinti likimai“

Palmira Galkontaitė:

Rinkdama medžiagą savo knygai, užrašydama kitų žmonių prisiminimus, imdama iš jų interviu laidos kūrėja ir vedėja išsiaiškino jai pačiai nežinomų faktų. Kad ir tokį, jog laida „Atleisk“ 1999 m. pradėta rodyti LNK televizijoje gimė, galima sakyti, per lažybas. Pamatęs olandų prodiuserių sukurtą tokio formato laidą tada programų direktoriumi dirbęs Paulius Kovas nusprendė, kad ir Lietuvai ji tiks
„Televizijos generalinis direktorius švedas J. Eriksonas prieštaravo, nes Skandinavijos šalyse laida neprigijo. Juolab kad P. Kovas nusprendė patikėti ją vesti dviem vedėjams, man su Egidijumi Knispeliu. Buvome baigę savo laidos „Nakviša“ šeštą sezoną. Išsekinta tiesioginio eterio net nenorėjau klausyti, galvojau, nepatempsiu. Bet išgirdusi, apie ką bus laida, susidomėjau“, – prisimena Palmira.
Tačiau jau nuo pačios pirmos laidos, nuo pirmojo filmavimo laida pasuko kitu keliu. „Tik mes atkakliai laikėmės įsikibę „formato“, nes jis buvo pirktinis ir turėjo atitikti reikalavimus“, – paaiškina pašnekovė.

Aut. Giedrė Budvytienė

Daugiau skaitykite čia…

Katkus2012 gegužės 18

Donatas Katkus:

Tai kaip atsidūrėte televizijoje?

Mes rengdavome koncertus su amžinąjį atilsį Vytautu Kernagiu. Kai pradėjo filmuoti pirmuosius „Žvaigždžių duetus“, jis buvo vedėjas ir mane pakvietė, tačiau aš pabijojau lįsti į televiziją. Vėliau paaiškėjo, kad laidų įrašai atliekami pirmadienio ir antradienio vakarais, o tuo metu aš neturėjau ką veikti. Be to, man paskambino Paulius Kovas, kuris vadovavo LNK, o aš dar darbavausi Lietuvos radijo ir televizijos komisijoje, kurioje mes dažnai su Pauliumi kivirčydavomės. Paskambinęs jis mane pakvietė, o aš pamaniau: „Kiek galiu su juo pyktis?“ Ir nuėjau. O kai mirė V.Kernagis, likau komisijos nariu, gerbdamas jo atminimą.

Ištrauka iš straipsnio: “Kokybės ir smalsumo prisodrintas D.Katkaus gyvenimas”

Marius Eidukonis, www.valstietis.lt

Daugiau skaitykite čia…

paulius_ofisas2003 vasario 20

Vadovo kabinetas – įmonės įvaizdžio dalis

Rūta Stankevičiūtė, Dienraštis “Verslo žinios“

Pasak p. Kovo, darbo kabinetas turi būti jaukus, jo aplinka turi įkvėpti polėkiui, ypač kai darbas yra kūrybiškas. “Darbe praleidžiu didžiąją laiko dalį, norisi čia turėti mielų ir man brangių daiktų”,– sako p. Kovas. Buriavimas – LNK vadovo aistra nuo vaikystės ir šeimos tradicija, o šį mėgstamą užsiėmimą primena ant sienos kabančios kelios nuotraukos iš prestižinės jachtų regatos “Volvo Ocean Race”. “Anksčiau kabinete turėjau metro ilgio jachtos modelį – burės vos tilpo, bet tėtis pakritikavo, kad per tas bures manęs nematyti, todėl didžiąją jachtą išgabenau”,– juokiasi p. Kovas, kabinetą papuošęs mažesniu laivo modeliu.
Daugiau skaitykite čia…