Aš galiu. Patikėkit, galit ir Jūs

Tu gali. Kelionė svajonės link

„Sėdint ant sofos sėkmė nenukris. Reikia 10 000 valandų kažką daryti, kad tau galiausiai pasisektų.

Po tiek laiko net meškos pradeda dviračiu važiuoti! Nevalia po pirmų nesėkmingų bandymų, pasiduoti”, – sako ne vienerius metus verslo konsultantu dirbantis Paulius Kovas. Jo teigimu, kelias sėkmės link yra svajonė. „Visų pirma, reikia pradėti svajoti. Kai skaitau paskaitas 3-4 klasės mokiniams ir paklausiu jų, ar jie turi svajonę, visi pakelia rankas. Kai paklausiu 7-8 klasės moksleivių – jau tik pusė jų pakelia rankas. Kai šį klausimą užduodu suaugusiems – tik trečdalis prisipažįsta turį svajonių”, – apgailestaudamas kalbėjo lektorius. Jo patarimas yra grįžti į vaikystę ir prisiminti, ko iš tiesų norite, tuomet nustatyti laiką, per kiek tai pasieksite.
Paklaustas, kaip atpažinti sėkmę lemiančias progas ir jų nepraleisti, P. Kovas tik tarstelėjo: „Svajonė yra kelrodė žvaigždė. Kai gauni pasiūlymą, tu neabejoji. Jei jis nors žingsneliu priartina tave svajonės link, juo pasinaudoji”.
  • Asmeninės motyvacijos paskaita skirta pardavimų vadybininkams, draudimo brokeriams ir kiekvienam, kuris ieško tikslo.

  • Prezentaciją sudaro apie 50 nuotraukų ir 1 video. Trukmė 1,5-2 valandos.

  • Pagal poreikius galima ir trumpesnė paskaitos versija, konferencijų temai tinkanti ištrauka.

Pasakojimas visiems

Žinoma, Lietuvos advokatūra galėjo kviesti bet kurį Lietuvos lektorių. Nepaprastai džiaugiuosi, jog pakvietė būtent Paulių Kovą. Jo seminaras „Aš galiu. Patikėkit, galite ir Jūs“ ne tik buvo įdomus ir naudingas, jis sujaudino ir palietė... Ypatingai džiaugiuosi, kad šį seminarą kartu su manimi išgirdo ir mano 17-metis sūnus.             Ačiū, Jums Pauliau.

Laimutis Jankauskas
Advokatas


Pristatymas buvo visiškai KITOKS

Pristatymas buvo visiškai KITOKS. Nuotraukų galerija su gyvenimo metais.. atrodo parasta, bet niekas to nedarė. Pranešimas buvo gyliai į širdį kiekvienam. Iki Jūsų pranešimo nesusimąsčiau kiek daug reiškia vaikystė, mokykla, studijos ir kiekviena diena. Pamaniau ar aš galėčiau sudėlioti savo vaikystės nuotraukas, mokyklos , studentavimo metus ir papasakoti kokį kelią nuėjau, ką patyriau ir kaip laikiausi savo svajonių. Ar padariau viską? Ir su kiekviena skaidre mačiau savo gyvenimo ištraukas. ir džiaugiausi, kad visada siekiau ir nekreipiau dėmesio į tai kad kiti menkino. Siekiau kaip karys ir ėjau į priekį. Be galo džiaugiausi Jūsų vertybėmis ir išmokta gyvenimo pamoka "niekada neįžeidinėti kitų ir nemenkinti". Tai pagarba, kurios taip trūksta mūsų kultūroje. Ir Jūsų savybės "griežtas ir teisingas" ir "darbas be giminių", jos TIKROS!

Aš tikrai sužavėta.

Živilė Glaveckaitė
Vyr. redaktorė
Žurnalas „bznstart


Susitikimą su lektoriumi ir paskaitą iš tiesų dažnai prisimenu ir vertinu, kaip gyvenimiškos patirties pamokas

Susitikimą su lektoriumi ir paskaitą iš tiesų dažnai prisimenu ir vertinu, kaip gyvenimiškos patirties pamokas, kurių negali perskaityti nė viename vadovėlyje, tačiau išgirstus naudingus patarimus ir praktines įžvalgas kiekvienas vadovas, ar norintis juo tapti, gali įsiminti ir pritaikyti kasdien. Kai kalbame apie lyderystę, dažnai minime, cituojame, taikome užsienio atstovų mintis, kai tuo tarpu galime pagrįstai didžiuotis puikiu lietuvišku lyderystės pavyzdžiu.

Keletas dalykų, kurie mane nustebino, klausantis Jūsų paskaitos: ne visai įprastas formatas, kur teoriniai dalykai perteikiami asmeniniais patyrimais, įspūdžiais, pojūčiais; dvi su puse valandos be pertraukos išlaikytas auditorijos dėmesys šimtu procentu ir, be abejo, gero humoro dozė.

Asta Naudžiūnienė

Kauno apskrities viešosios bibliotekos direktorė


Jūsiškė iš tiesų paliko įspūdį

Esu nemažai girdėjęs įvairių žmonių istorijų. Jūsiškė iš tiesų paliko įspūdį. Supratęs, kad man tikrai buvo įdomu klausytis Jūsų, ėmiau savęs klausinėti, kodėl Jums pavyko mano dėmesį prikaustyti visas kelias valandas.

Viena išvada - tai buvo istorija. Istorijos visada priklausto dėmesį. Bet ne taip ilgai. Todėl turėjo būti dar kažkas.

Tuomet "pagavau" save ties mintimi, jog klausydamas Jūsų aš lyginau. Lyginau Jūsų istoriją su savąja. Supratau, kad nesu toks stiprus ir principingas. O norėčiau. Supratau, kad per mažai esu atkaklus. To irgi noriu.

O tai jau pirmas žingsnis - suprasti, koks esi ir ką reikėtų pakeisti. Ir pakeisti ne bet kaip - o veiksmais.

Ačiū, Pauliau, kad klausant ir bendraujant su Jumis man pavyko suprasti pačiam, ko iš savęs noriu daugiau. Dabar liko lengviausia - imti ir daryti 😉

Mindaugas Grajauskas

Mokymų įmonės "Startum sprendimai" vadovas ir konsultantas


Prisipažinsiu, dalyvavau pirmą kartą Jūsų paskaitoje ir kiek skeptiškai buvau nusiteikusi

Prisipažinsiu, dalyvavau pirmą kartą Jūsų paskaitoje ir kiek skeptiškai buvau nusiteikusi. Bet 2 val. paskaita pralėkė kaip akimirka. Esu sužavėta Jūsų kalbėjimo stiliumi, pozityvumu įvairiose gyvenimo situacijose ir tikslo siekimu.

Ir atkaklumas - visada, bet kokioje situacijoje ieškote būdų tikslo įgyvendinimui. Netgi iššūkiai - tai tik nauja galimybė ir tai įrodėte praktikoje! Šioje vietoje nerandu žodžių susižavėjimui išreikšti, bet Jūsų pavyzdys ilgam iškils prieš akis man nepalankioje situacijoje 🙂

Nijolė Kaminskienė


Ačiū už šiltą ir nuotaikingą kelionę per pamirštas svajones...

Ačiū už šiltą ir nuotaikingą kelionę per pamirštas svajones. Už atvirumą ir nuostabų jausmą lyg būtume viską patyrę kartu.

Andrius Martinaitis


Susiję straipsniai

Nijole ir Paulius12013 balandžio 10

Nijolė Narmontaitė ir Paulius Kovas: sėdint ant sofos sėkmė nenukris

www.alfa.lt

Pasak „Tūkstantmečio odisėjos” vieno iš organizatorių Pauliaus Kovo, kiekvienas gali susikurti savo sėkmę, tereikia dirbti. „Sėdint ant sofos sėkmė nenukris. Reikia 10 000 valandų kažką daryti, kad tau galiausiai pasisektų. Po tiek laiko net meškos pradeda dviračiu važiuoti! Nevalia po pirmų nesėkmingų bandymų, pasiduoti”, – sako ne vienerius metus verslo konsultantu dirbantis Paulius Kovas. Jo teigimu, kelias sėkmės link yra svajonė. Jo patarimas yra grįžti į vaikystę ir prisiminti, ko iš tiesų norite, tuomet nustatyti laiką, per kiek tai pasieksite.

Skaityti daugiau…

BZNstart82013 sausio 27

Draugų į darbą nepriimu – sako Paulius Kovas. Ar ši nuostata teisinga?

Drugio efektas, http://vitalmarketing.wordpress.com

Prieš keletą dienų teko dalyvauti leidinio BZN START inicijuotame renginyje “240 min įkrovos”.

Paulius Kovas, žinomas vadovas, verslo konsultantas ir kapitonas, pasakė: “Būdamas vadovu į darbą niekuomet nepriimdavau nei draugų, nei giminių”. Pasiteiravau: “Ar tarp Jūsų draugų bei giminių nėra gerų specialistų, gerų ir sąžiningų žmonių?”. Paulius Kovas ,žinoma, nesutiko, kad jo nuostata neteisinga, tačiau truputėli susimąstė.  Nes ši nuostata kvepia draugų ir giminių diskriminacija…

Žinome, kad dalis vadovų, ypač valstybinių įmonių arba didelių privačių korporacijų vadovų, garsėja priešinga nuostata – priimti visus draugus ir gimines.

Skaityti daugiau…

 

 

Pirmadienio ryto jausmas

Pokalbis su kitu protingu

Nugalėk save. Ženk iš komforto zonos