Motyvacinės paskaitos

Gyvenimas audroje

Creazone

Patarimai, kaip elgtis jūroje ir verslo kasdienybėje, paremti 48 metų buriavimo ir 17 metų vadovavimo patirtimi.

Laivui plaukti per nepažįstamus vandenis padeda gera navigacija. Verslo jūroje pagrindinis navigatorius – žinios, teisingas situacijos įvertinimas, išmoktos patirties pamokos. Plaukiant jūromis išmoksti daugybę pamokų, kurias gali pritaikyti verslo kasdienybėje: jachta – tai įmonė su savomis taisyklėmis, įgula – kolektyvas, kapitonas – vadovas, audra – krizė, jūra – verslo erdvė. Pasakojimas paremtas tikrais įvykiais plaukiant aplink Pasaulį jachta „Ambersail“ ir organizaciniais Tūkstantmečio Odisėjos užkulisiais. Gausiai iliustruotas nuotraukomis ir video.

Pauliaus Kovo paskaita „Tūkstantmečio Odisėja“ įtaigiai perteikia ne tik žygį...

jachta aplink pasaulį, bet ir nubrėžia vertingas paraleles su vadybos situacijomis. Vadovavimas ekstremaliose situacijose, komandos dvasios palaikymas, nuoseklus tikslo siekimas – kristalizuojasi tiek jūros, tiek verslo gyvenime. Pasakojimas apie lietuvius visame pasaulyje suvienijusį projektą užburia ir suvienija visą auditoriją. Nuoširdžiai rekomenduoju išklausyti kiekvienai vadovų ir profesionalų komandai.

Nerijus Ivanauskas
TEO paslaugų plėtros ir rinkodaros vadovas


Aš galiu. Patikėkit, galit ir Jūs

Tu gali. Kelionė svajonės link

„Sėdint ant sofos sėkmė nenukris. Reikia 10 000 valandų kažką daryti, kad tau galiausiai pasisektų.

Po tiek laiko net meškos pradeda dviračiu važiuoti! Nevalia po pirmų nesėkmingų bandymų, pasiduoti”, – sako ne vienerius metus verslo konsultantu dirbantis Paulius Kovas. Jo teigimu, kelias sėkmės link yra svajonė. „Visų pirma, reikia pradėti svajoti. Kai skaitau paskaitas 3-4 klasės mokiniams ir paklausiu jų, ar jie turi svajonę, visi pakelia rankas. Kai paklausiu 7-8 klasės moksleivių – jau tik pusė jų pakelia rankas. Kai šį klausimą užduodu suaugusiems – tik trečdalis prisipažįsta turį svajonių”, – apgailestaudamas kalbėjo lektorius. Jo patarimas yra grįžti į vaikystę ir prisiminti, ko iš tiesų norite, tuomet nustatyti laiką, per kiek tai pasieksite.
Paklaustas, kaip atpažinti sėkmę lemiančias progas ir jų nepraleisti, P. Kovas atsakė: „Svajonė yra kelrodė žvaigždė. Kai gauni pasiūlymą, tu neabejoji. Jei jis nors žingsneliu priartina tave svajonės link, juo pasinaudoji”.

 

Susitikimą su lektoriumi ir paskaitą iš tiesų dažnai prisimenu ir vertinu, kaip gyvenimiškos patirties pamokas

Susitikimą su lektoriumi ir paskaitą iš tiesų dažnai prisimenu ir vertinu, kaip gyvenimiškos patirties pamokas, kurių negali perskaityti nė viename vadovėlyje, tačiau išgirstus naudingus patarimus ir praktines įžvalgas kiekvienas vadovas, ar norintis juo tapti, gali įsiminti ir pritaikyti kasdien. Kai kalbame apie lyderystę, dažnai minime, cituojame, taikome užsienio atstovų mintis, kai tuo tarpu galime pagrįstai didžiuotis puikiu lietuvišku lyderystės pavyzdžiu.

Keletas dalykų, kurie mane nustebino, klausantis Jūsų paskaitos: ne visai įprastas formatas, kur teoriniai dalykai perteikiami asmeniniais patyrimais, įspūdžiais, pojūčiais; dvi su puse valandos be pertraukos išlaikytas auditorijos dėmesys šimtu procentu ir, be abejo, gero humoro dozė.

Asta Naudžiūnienė

Kauno apskrities viešosios bibliotekos direktorė