Motyvacinės paskaitos

Gyvenimas audroje

Creazone

Patarimai, kaip elgtis jūroje ir verslo kasdienybėje, paremti 48 metų buriavimo ir 17 metų vadovavimo patirtimi.

Laivui plaukti per nepažįstamus vandenis padeda gera navigacija. Verslo jūroje pagrindinis navigatorius – žinios, teisingas situacijos įvertinimas, išmoktos patirties pamokos. Plaukiant jūromis išmoksti daugybę pamokų, kurias gali pritaikyti verslo kasdienybėje: jachta – tai įmonė su savomis taisyklėmis, įgula – kolektyvas, kapitonas – vadovas, audra – krizė, jūra – verslo erdvė. Pasakojimas paremtas tikrais įvykiais plaukiant aplink Pasaulį jachta „Ambersail“ ir organizaciniais Tūkstantmečio Odisėjos užkulisiais. Gausiai iliustruotas nuotraukomis ir video.

Seminaro metu, Paulius Kovas, pasidalino su nariais ne tik savo...

išgyventais įspūdžiais dalyvaujant „Tūkstantmečio odisėjoje“, bet ir remdamasis jūrinio gyvenimo pavyzdžiais parodė sudėtingų verslo situacijų sprendimo būdus.  Laivo kapitono ir įmonės vadovo paralelės pagalba, labai taikliai buvo pavaizduota įmonės vadovo sprendimų svarba ne tik įmonės finansiniams rezultatams bet ir visam psichologiniam įmonės klimatui.

Visas pasakojimas buvo apipintas nuoširdžiu tikėjimu, pilietiškumu, entuziazmu ir gera energija.

Eglė Lukauskienė,
UAB „Europos verslo klubai“


[maxbutton id=”4″]

Aš galiu. Patikėkit, galit ir Jūs

Tu gali. Kelionė svajonės link

„Sėdint ant sofos sėkmė nenukris. Reikia 10 000 valandų kažką daryti, kad tau galiausiai pasisektų.

Po tiek laiko net meškos pradeda dviračiu važiuoti! Nevalia po pirmų nesėkmingų bandymų, pasiduoti”, – sako ne vienerius metus verslo konsultantu dirbantis Paulius Kovas. Jo teigimu, kelias sėkmės link yra svajonė. „Visų pirma, reikia pradėti svajoti. Kai skaitau paskaitas 3-4 klasės mokiniams ir paklausiu jų, ar jie turi svajonę, visi pakelia rankas. Kai paklausiu 7-8 klasės moksleivių – jau tik pusė jų pakelia rankas. Kai šį klausimą užduodu suaugusiems – tik trečdalis prisipažįsta turį svajonių”, – apgailestaudamas kalbėjo lektorius. Jo patarimas yra grįžti į vaikystę ir prisiminti, ko iš tiesų norite, tuomet nustatyti laiką, per kiek tai pasieksite.
Paklaustas, kaip atpažinti sėkmę lemiančias progas ir jų nepraleisti, P. Kovas atsakė: „Svajonė yra kelrodė žvaigždė. Kai gauni pasiūlymą, tu neabejoji. Jei jis nors žingsneliu priartina tave svajonės link, juo pasinaudoji”.

 

Pasakojimas visiems

Žinoma, Lietuvos advokatūra galėjo kviesti bet kurį Lietuvos lektorių. Nepaprastai džiaugiuosi, jog pakvietė būtent Paulių Kovą. Jo seminaras „Aš galiu. Patikėkit, galite ir Jūs“ ne tik buvo įdomus ir naudingas, jis sujaudino ir palietė... Ypatingai džiaugiuosi, kad šį seminarą kartu su manimi išgirdo ir mano 17-metis sūnus.             Ačiū, Jums Pauliau.

Laimutis Jankauskas
Advokatas


[maxbutton id=”7″]