Komandiniai mokymai

Komandiniai mokymai

k.mokymai 3in1

Programa

Paskaita „Gyvenimas audroje“

Laivui plaukti per nepažįstamus vandenis padeda gera navigacija. Verslo jūroje pagrindinis navigatorius – žinios, teisingas situacijos įvertinimas, išmoktos patirties pamokos. Plaukiant jūromis išmoksti daugybę pamokų, kurias gali pritaikyti verslo kasdienybėje: jachta – tai įmonė su savomis taisyklėmis, įgula – kolektyvas, kapitonas – vadovas, audra – krizė, jūra – verslo erdvė.
Pasakojimas paremtas tikrais įvykiais plaukiant aplink pasaulį jachta „Ambersail“ ir organizaciniais Tūkstantmečio Odisėjos užkulisiais.

Instruktažas

Dalyviai sužino pagrindinius buriavimo ir navigacijos principus, susipažįsta su jachtos valdymu, įgulos elgesiu ir saugumu, aptariami kapitono ir įgulos tarpusavio bendravimo ypatumai.

Plaukimas

Plaukimas sportinėmis jachtomis RS 280 Kauno mariose. Jachtas valdo patys kursantai. Du jachtoje esantys profesionalūs buriuotojai tik patarinėja.

Aptarimas

Grįžus, komanda kartu su moderatoriumi aptaria naują patirtį, išgryninami esminiai įgyti komandiniai įgūdžiai, nubrėžiamos gairės tolimesniems tobulėjimo veiksmams.
P.S. Padarykite kolektyvui dovaną, kurios jie niekad nepamirš, o Jūs džiaugsitės kolektyvo darbo rezultatais.

Atsiliepimai

Kartu mums teko praleisti energingas ir įkvepiančias dvylika valandų.
Jau nuo pat pradžių Jūs stebinote savo iniciatyvumu, konkretumu, organizuotumu, strategiškumu, rizikos įvertinimu, alternatyvų siūlymu (jeigu ne viskas vyktų pagal planą). Mums kaip užsakovui, nereikėjo „sukti galvos“ dėl daug organizacinių smulkmenų, nes kai kuriais organizaciniais klausimais pasirūpinote Jūs pats arba pasiūlėte patikimus partnerius, su kuriais bendradarbiavimas buvo paprastas ir sklandus. Nuolat domėjotės mūsų poreikiais, bendra situacija, komanda. Apskritai, tokio atsidavimo grupei ir šimtaprocentinio įsitraukimo retai pavyksta sutikti: nuo pat pusryčių iki vakarienės, negailėjote net savo asmeninio laiko.
Vertinant visos dienos turinį, ši diena buvo gan intensyvi ir vertinga. Įžvalgos ir ištransliuotos žinutės buvo per patyrimo prizmę, kiekvienas dalyvis – vadovas, galėjo susimąstyti, kuo jis pats gali patobulėti, kokia yra jo komanda, kaip jis motyvuoja savo komandą, ar jis pasitiki savo komanda, ar komanda yra ryžtinga (ypatingai, kai susiduriama su sunkumais), kiek jis prisiima atsakomybę už save ir už savo komandą, kiek jis deleguoja atsakomybę, kaip jis planuoja skirsto vaidmenis ir darbus, ar jis motyvuoja ir skatina savanorystę, ar jis kuria bendrumo ir bendradarbiavimo atmosferą, ar jis uždega komandos akis nubrėždamas įkvepiantį tikslą ir t.t.
Po šių mokymų aš asmeniškai išsinešu, kad svarbiausia ne sunkumų buvimas ar nebuvimas (nes jų visada būna), bet kaip elgiamasi susidūrus su sunkumais, kaip jiems ruošiamasi, kiek rodoma iniciatyvos ir ryžto, o ne pasyviai laukiama. Vadovas (lyderis) turi gebėti ne tik prisiimti atsakomybę už savo komandą, bet kartu įgalinti kiekvieną komandos narį būti atsakingu ne tik už save bet ir už visus komandos narius.
Ačiū už vertingą dieną ir malonų bendravimą!
Akvilė Pačėsaitė
BIOVELA GROUP Personalo departamento direktorė

 

Plaukimas sportinėmis jachtomis RS280