Šio pranešimo tikslas – remiantis Odisėjos patirtimi perteikti verslui įdomią ir galinčią būti naudingą patirtį

Abu lektoriai sugalvojo puikią idėją – gyvenimą laive ir patiriamus išbandymus sugretinti su verslo „vandenynais“ ir įmonių bei vadovų patiriamomis „audromis“. Pranešimo turinys buvo įdomus keliais aspektais: domino  plaukimo aplinkybės, pavojai ir nuotykiai, daug kam netikėtos gyvenimo laive sąlygos;  gana netikėtu rakursu atsivėrė psichologiniai aspektai – hierarchija, lyderio vaidmuo, 10 kapitonų buvimas viename laive, gebėjimai įveikti sunkius etapus, planavimas ir elgesys krizės akivaizdoje, komandos darbo specifika, atsakomybės klausimai.  Plaukimo ir verslo paralelė pasirodė pamokanti ir įkvepianti.

Pasirinkta puiki sintezė –  vaizdo, garso ir teksto – leido Kapitonams prikaustyti dėmesį  kur kas ilgesniam laikui nei buvome numatę programoje.  Kaip ir būdinga puikiems oratoriams, Paulius su Nagliu, „paėmė“ klausytojų protą ir širdis. Nemeluoju – pabaigoje visi braukė ašarą.

Kaip ir kiekvienais metais, dalyvių  prašome įvertinti kalbėtojus. Labai džiaugiamės, kad Pauliaus ir Naglio pranešimas ne tik visus sukėlė ant kojų ir pažadino patriotinius jausmus, bet ir buvo puikiai įvertintas – 4,7 balo 5 galimų. Be abejonės, tai buvo vienas geriausių renginio pranešimų.

Jurga Tapinienė
Metinę vadovų konferenciją „Lūžio taškas“ organizuojančios bendrovės „Small Talk Ideas“ direktorė