Tai tikrai knyga ne tik buriuotojams

Tai knyga, talpinanti svarbiausius dalykus: meilė, draugystė, pasiaukojimas dėl kito, pasitikėjimas vienas kitu

Asmeniškai su Pauliumi susipažinau visiškai atsitiktinai. Mūsų bendrovė darbuotojams organizavo renginius, kurių metu kalbėjome apie rezultatus, pasiekimus, veiklos planus. Kaip atsvaros specifinei informacijai norėjosi ir emocinio „cinkelio“. Paulius sutiko pasidalinti savo pasakojimu apie Tūkstantmečio odisėją. Emocijos gavome su kaupu. Jo pasakojimas sušildė, pakylėjo, motyvavo…

Kai įpusėjau skaityti knygą „Gyvenimas audroje: kaip išlikti“, kalbėjau su Pauliumi telefonu. Sakau: „Pauliau, neįtikėtina, kad tai, ką Jūs pasakojote gyvai, būtų galima sudėti į knygą. Ir kaip apskritai įmanoma tą emociją perteikti raštu? Man tai atrodo kaip misija neįmanoma“. O, pasirodo, Pauliui nėra neįmanomų misijų. Tai ne kartą jaučiau ir skaitydama knygą: „Viskas įmanoma. Reikia tik to norėti“.

Nesu buriuotoja, tad galiu drąsiai pasakyti: tai tikrai knyga ne tik jiems. Tai mums visiems skirtas pasakojimas apie meilę – meilę savo šaliai, savo artimiesiems, jūrai, darbui… Apskritai apie mus supančius dalykus, kurių kartais gal nepastebime, bet kurie yra tokie svarbūs. Tai knyga, kurią gali skaityti keletą kartų ir vėl kažką išgyventi naujai. Nedaug tokių knygų.